studio omega

Multifunkční prostor pro kreativní tvorbu

Moc dobře víme, že kreativní věci si vyžadují flexibilní řešení. Často je potřeba vytvořit něco, co není zdaleka jednoduché.

Proto jsme si postavili vlastní multifunkční studio, které poslouží nejen jako foto ateliér, ale je ideální i pro produktové focení, natáčení či livestreaming.

Rádi vám ho zapůjčíme.

Co máme ve studiu?

ROZVODY PRO FILMOVOU TECHNIKU

Při rekonstrukci jsme počítali s tím, že ve studiu budeme používat i filmovou techniku a ta občas dělá problémy s elektřinou. I na to jsme připraveni.

KOMFORTNÍ ZÁZEMÍ

V režii máme ledničku, abyste mohli doplňovat tekutiny během natáčení.
Samozřejmě máme k dispozici toalety, kuchyňku, gauč a další backstage věci, které se prostě hodí.

ZÁKLADNÍ TECHNIKU

V ceně pronájmu máme základní techniku, jako jsou stativy, odrazové desky, plátěná pozadí, náhledové monitory či fotografický stůl. A vždy je možné si zapůjčit věci navíc.

PRONÁJEM TECHNIKY

Pokud chcete nějakou techniku, kterou nemáte k dispozici, například foťák, světla, jeřáb nebo cokoliv jiného, stačí říct a Ondra, který má studio na starost, vám poradí a domluví se s vámi na pronájmu.

LIVESTREAMOVACÍ TECHNIKU

Čeká vás konference, webinář nebo jiný online event, který si vyžaduje perfektní zpracování?

K těmto účelům máme kompletně vybavené studio s technikou za bezmála půl milionu korun čistě na livestreaming. K dispozici máme porty, handheld mic, náhledové monitory, osvětlení, střižnu a perfektní internet, který vám umožní streamovat klidně na dva servery zároveň.

VÝTAH A PARKOVÁNÍ

Víme, že na natáčení je někdy potřeba spoustu rekvizit a techniky. U nás bezstarostně zaparkujete v garážích, takže se nemusíte bát pokuty za parkování. 

A techniku? Tu si hned z auta můžete naložit do výtahu, abyste jí do studia nemuseli tahat po schodech.

KDE STUDIO NAJDETE?

Karla Engliše 519/11, Praha 5, 150 00

půdorys studia

Potřebujete
studio?
Napište nám.    NEBO ZAVOLEJTE ONDROVI

    ondřej vodička
    video production manager